SEJAI

Yellow Rose Sensitive Skin Care

Yellow Rose professional cosmetics Sensitive skin care

Yellow Rose Sensitive Skin Care produktu līnija ar maigu pretgrumbu efektu, kas veltīta dehidrētas, jutīgas, apsārtušas ādas vajadzībām.

• Unikāls prebiotiķu un uzlabotu aktīvo sastāvdaļu, Keramīdu, Gotu kola jeb Centella eks­t­rakta, Hialuronskābes, Kolagēna, barojošo, mitrinošo sastāvdaļu maisījums.
• Ilgstoša komforta sajūta.
• Palīdz līdzsvarot ādas mikrobiomu.
• Mitrināšana, barošana un ādas hidrolipīdu barjera atjaunošana.
• Uzlabo apsārtušās ādas stāvokli un izlīdzina ādas toni.
• Pretgrumbu iedarbība, kas virzīta uz delikātu, jutīgu ādu.
• Ādas elastības uzlabošana un nostiprināšana.
• Piemērots jutīgām ādām. Vecuma grupa: 25+

Jutīga āda (ar ilgstošu vai esošu pastiprinātu jūtību) pēc būtības pārmērīgi reaģē uz jebkuriem stimulētājiem. Pārmērīga reakcija tiek aktivēta dēļ ārējiem (apkārtējas vides temperatūra, UV starojums, “ciets” ūdens, mazgāšanas līdzekļi vai citi produkti) vai iekšējiem (uzturs, stress u.c.) faktoriem.

Turklāt šī pārmērīga reakcija ir saistīta ar ādas nervu galu sensibilizāciju, pēc kuras seko karstuma viļņi, nieze, dedzināšanas sajūtas, ādas tonusa sasprindzinājums un mikrocirkulācijas traucējumi. Šādu simptomu atkār­to­ša­nās noved pie mikro-iekaisuma, paplašinātiem asinsvadiem, kapilāru bojājumiem, apsārtuma.

Ādas sausums noved pie tālākās sensibilizācijas ar acīmredzamiem simptomiem. Ilgstošs ādas sausums un dehi­dra­tācija noved pie elastības zuduma, mikro-grumbiņu veidošanās un pie paātrinātas kopējās ādas novecošanās.

Vēl viens no ādas jutīgumu ietekmējošiem faktoriem ir ādas mikrobioma (ādas flora) nelīdzsvarotība. Ādas mik­ro­bioma ir labvēlīgi mikroorganismi (baktērijas, sēnītes un vīrusi), kas dzīvo uz ādas virsmas. Mikrobioma ir ādas nor­māla mikroflora. Tā pielāgojas cilvēka dzīves apstākļiem un ir atkarīga no klimata un veselības stāvokļa. Mik­ro­bioma piedalās ādas imūnajos procesos, regulē tās imunitāti un pH līmeni, uztur kopējo hidrolipīdu barjera ve­se­lību.

Labi līdzsvarota mikrobioma kalpo kā dabīgs aizsargs, kas palīdz ādai būt veselīgai. Jebkuri šī līdzsvara traucējumi noved pie ādas jutīguma un padara ādu viegli ievainojamu pret ārējiem agresoriem.

Sensitive Skin Care līnija ir veltīta dehidrētas, jutīgas, apsārtušas ādas vajadzībām, un sniedz sekojošus uzlabojumus:

• Ilgstošs nomierinošs efekts kairinātai ādai (dēļ iekšējiem vai ārējiem faktoriem: uzturs, stress, apkārtējas vides temperatūras maiņa, skūšanās, epilācija, lāzera procedūras, medicīniskās kosmetoloģijas procedūras, saules bojājumi u.c.).
• Atvieglo karstuma viļņu, dedzināšanas sajūtas; atsvaidzinošs un nomierinošs efekts.
• Mitrināšana, hidrolipīdu barjera atjaunošana, ādas tolerances (panesamības) un kopējā stāvokļa (elastība, vienmērīgs tonis) uzlabošana.
• Palīdz līdzsvarot epidermālo mikrobiomu, kas nodrošina ādas veselību.
• Mazina apsārtumu, kas izveidojies dēļ kapilāru bojājumiem un paplašinātiem asinsvadiem.
• Uzlabo ādas elastību un mazina grumbu un mīmikas grumbiņu izteiksmīgumu.

Aktīvās sastāvdaļas un Tehnoloģija

Sensitive Skin Care līnija ir radīta ievērojot minimālisma koncepciju, kur rūpīgi izvēlētās sastāv­daļas garantē visefektīvākos rezultātus ar mak­si­mā­lu ādas toleranci (panesamību).

• Trešās paaudzes nomierinošo sastāvdaļu darbība ir virzīta uz ādas neirosensoro reakciju uz kairinājumu.

Butilcikloheksanols: aktīva, biotehnoloģiski atvasināta molekula (dabā sastopama mastikas kokā) ar momentālu atvieglojošu, kairināšanas un dedzināšanas sajūtu mazinošu efektu. Uzlabo ādas toleranci pret kairinājumu, regulējot neirosensoru reakciju uz pieļaujamo līmeni.

Īpašs nomierinošs oligopeptīds Tyr-Arg (ar “botox-like” efektu): aktivizē proendorfīnu dabīgo veidošanās, kas atvieglo diskomforta sajūtas un mazina kairinājumu, mazinot epidermālo hiperreaktivitāti. Papildus tas iedarbojās arī uz dažāda dziļuma grumbiņu izlīdzināšanu.

Naringenīns un Naringenīna atvasinājums: spēcīgs antioksidatīvs polifenols, kas uzlabo apsārtušas ādas vizuālo stāvokli. Tas palīdz mazināt pārmērīgu citokīnu veidošanās, kuri ir saistīti ar jutīgās ādas iekaisumu, vazo-dilatāciju un apsārtumu. Palīdz uzlabot mikrocirkulāciju, nomierina kairinājumu un mazina apsārtumu.

• *Prebiotiķi: dabīgi atvasināts ekstrakts no Orobanche Rapum, bagātināts ar polifenola glikozīdiem (kretanozīds un akteozīds). Palīdz līdzsvarot epidermālo mikrobiomu, aktivizējot dabīgo ādas atjaunošanās procesu. Augstas efektivitātes aktīva sastāvdaļa ar pretnovecošanās iedarbību, uzlabo ādas toleranci, samazinot sausuma sajūtu, grumbas un mīmikas grumbiņas, izlīdzina nepilnības, mīkstina raupju ādu.

• **Probiotiķi no fermentētās melnās tējas ekstraktiem: palīdz atjaunot ādas aizsargbarjeru, mīksti­na raupju ādu, samazina apsārtumu un palielina ādas elasticitāti, sniedzot ādai “lipo-filling” efektu.

*Prebiotiķi ādas kopšanā – vielas, kas veicina ādai draudzīgu mikroorganismu augšanu un rada veselīgu ādas mikrobiomu. Prebiotiķi baro ādu ar ādai draudzīgiem mikroorganismiem, tādejādi veidojot dabisku ādas mikrobiomu.
**Probiotiķi ādas kopšanā – nav dzīvi mikroorganismi (kā pārtikas produktos, kur tie vērsti uz zarnu mikrobiomu), bet parasti šo mikroorganismu filtrāti, lizāti un ekstrakti, kas bagāti ar aktīvām vielām.

Centella Asiatica ekstrakts: augs, kuru plaši izmanto Āzijas tradicionālajā medicīnā, pateicoties tā dziedējošām un nomierinošām īpašībām. Šis augs ir bagātināts ar aminoskābēm un antioksidantiem un sniedz vazoprotektīvu, flebotonisku un ādu nomierinošu iedarbību.

Keramīdi un Holesterīns: raga slānis ir biezākais slānis epidermā, kas kalpo kā aizsargbarjera, kas galvenokārt sastāv no 15-20 korneocītu slāņiem, kas ir iestrādāti 50% keramīdu, 25% holesterīna un 15% piesātināto taukskābju lipīdu. Šī daudzfunkcionālā barjera novērš pārmērīgo ūdens iztvaikošanās, vienlaikus aizsargājot pret mikroorganismu iekļūšanu. Novecojot, keramīdu skaits samazinās un mūsu āda nevar noturēt nepieciešamo mitrumu. Āda paliek sausa, pastiprinās nieze, palielinās jutīgums pret kairinājumiem un smalkās grumbiņas paliek izteiksmīgākas.

Silanols ar Vitamīnu C: organiskā silīcija komplekss (dabīgi ādas šūnu savienotāji) ar hidroksiprolīnu (dabīga kolagēna sastāvdaļa) un askorbīnskā­bi (vitamīns C). Tam piemīt antioksidatīvās, pretgrumbu īpašības, kā arī, tas kalpo kā melanīna inhibitors. Tas stimulē dabīgā kolagēna veidošanās, uzlabo ādas elastību un kopējo ādas veselību.

Matricaria Maritima ekstrakts (dabīgs “botox-like” efekts): dabīga nomierinoša sastāvdaļa ar iedarbību uz grumbu un mīmikas grumbiņu izlīdzināšanu. Šis augstvērtīgais ekstrakts ir bagātināts ar aminoskābēm, minerālvielām, cukuriem un fruktooligosaharīdiem.

Dabīgs, aktīvs, nomierinošs komplekss: bagātināts ar Ursolic skābi un silimarīnu (nomierina, uzlabo elastību, aizsargā no elastīna degradācijas) un jūras polisaharīdiem (mitrināšana, nomierināšana un reģenerācija).

Betaīns: mitrinoša aminoskābe no cukurbietēm. Tas ir dabisks osmolīts – viela, kurai piemīt osmoprotektīva iedarbība. Tas aizsargā ādu un šūnu membrānas no ārkārtēja osmotiskā spiediena sausuma dēļ.

Satur arī: Hialuronskābi, Jūras kolagēnu, Glicerīnu, Adatenes ekstraktu (angioprotektors), Šī sviestu, Žožoba eļļu, Olīvu skvalānu, Alantoīnu, Bisabololu un Pantenolu.

Yellow Rose Sensitive Skin Care cream - sejas krēms

• Augsta keramīdu koncentrācija, kombinācijā ar holesterolu, Centella ekstraktu, hialuronskābi, jūras kolagēnu, glicerīnu, skvalānu no olīvām, šī sviestu un žožoba eļļu, kas palīdz stiprināt jutīgas ādas aizsargbarjeru un mitrina to.
• Oligopeptīdi un butilcikloheksanols: momentāli nomierina ādu, sniedz ilgstošu komforta sajūtu, izlīdzina ādas virsslāni zonās, kur izveidojušās grumbiņas.
• Naringenīns un Naringenīna atvasinājums: vizuāli uzlabo apsārtušās ādas stāvokli un novērš iekaisuma atkārtošanās iespēju.
• Prebiotiķi līdzsvaro ādas mikrobiomu un veicina ādas dabīgo atjaunošanās procesu.
• Probiotisks melnās tējas ekstrakts: izgaismo, uzlabo elastību, “lipofilling”.
• Alantoīns, Pantenols (pro-Vitamīns B5), Pantenola atvasinājums un Vitamīns E.

Sejas krēms

Jutīgai, sausai ādai ar tieksmi uz apsārtumu.

> Nomierinošs un barojošos, vieglas konsistences krēms ar bagātīgu mitrinošu tekstūru, iedarbīgs visas dienas garumā.
> Bagātināts ar augstu keramīdu koncentrāciju kombinācijā ar prebiotiķiem, nomierinošām, barojošām, atjaunojošām aktīvām sastāvdaļām.
> Efektīvi cīnās ar sausumu un nostiprina ādas aizsargbarjeru. Tiek veikta dziļa mitrināšana ar ilgstošu iedarbību.
> Nomierina un uzlabo epidermas slāni, izveidojot dabisku ādas aizsardzību pret apsārtuma un kairinājuma ierosinātājiem. Tiek sniegta momentāla nomierinoša iedarbība dedzinošai, svilinošai un durstīgai sajūtai.
> Mazināt patstāvīgu vai ilgstošu apsārtumu, uzlabo, izlīdzina sejas toni.
> Palīdz līdzsvarot ādas mikrobiomu, lai āda kļūst un izskatās veselīgāka.
> Uzlabo ādas elastību un izlīdzina grumbas un mīmikas grumbiņas.
> Dziļi mitrina, nomierina, mīkstina un padara ādu zīdaini gludu.
> Nesatur smaržvielas. Dermatoloģiski testēts uz jutīgas ādas.
> Lietot ikdienā, no rīta un vakarā, uz tīras ādas.

Sejas maska

Jutīgai, sausai ādai ar tieksmi uz apsārtumu.
> Nomierinoša, barojoša, mitrinoša, atsvaidzinoša krēmveida sejas maska.
> Unikāla formula ar augstu nomierinošo aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju kopā ar prebiotiķiem un barojošiem, mitrinošiem, ādai draudzīgiem faktoriem.
> Sniedz tūlītēju atvieglojuma sajūtu kairinātai ādai, mazina dedzināšanas sajūtas vai karstuma viļ­ņu sajūtas, sniedz atvēsinošu un relaksējošu iedarbību.
> Tūlītējs mitrinošs efekts – atvieglo sausas ādas diskomforta sajūtas, mazina kairinājumu, pats­tā­vī­gu ādas savilkuma un lobīšanos sajūtas.
> Palīdz mazināt patstāvīgu vai ilgstošu apsārtumu, uzlabo un izlīdzina sejas toni. Uz­labo ādas mikrocirkulācijas traucējumus.
> Palīdz uzlabot ādas elastību un izlīdzina grumbas un mīmikas grumbiņas.
> Palīdz līdzsvarot ādas mikrobiomu, lai āda kļūst un izskatās veselīgāka.
> Nesatur smaržvielas. Dermatoloģiski testēts uz jutīgas ādas.
> Lietot 1-3 reizes nedēļā vai tad, kad nepieciešams. Iespējams lietot arī kā nakts masku, nenomazgājot to. Piemērots lietošanai pēc skūšanās, lāzera procedūrām, medicīniskām-kosmētiskām aplikācijām, uz sakairinātas ādas, saules bojājumiem u.c.
> Lietot ikdienā, no rīta un vakarā, uz tīras ādas.

Yellow Rose Sensitive Skin Care Face Mask - sejas maska

• Efektīva Oligopeptīdu (“botox-like”), Butilcikloheksanola, jūras Polisaharīdu, Silimarīna, Ursolic skābes, Pante¬nola (pro-Vitamīns B5) un Bisabolola kombinācija sniedz tūlītēju nomierinošu un ilgstošu iedarbību.
• Narigenīna derivāts momentāli novērš ādas apsārtumu un neļauj tam atkārtoti ak­tivizēties.
• Prebiotisks ekstrakts palīdz līdzsvarot ādas mikrobiomu un stimulē dabisko ādas atjaunošanās funkciju.
• Šī sviests, Keramīdi (AP, EOP, NP), Holesterols, jūras Kolagēns, Hialuronskābe, Glicerīns, Olīvu skvalāns un Žožoba eļļa palīdz atjaunot plānas, sausas un jūtīgas ādas mitruma barjeru.
• Alantoīns un Vitamīns E.

Yellow Rose Sensitive Skin Care Face Serum - serums

• Oligopeptīds un Matricaria Maritima ekstrakts: nomierinoša, pretgrumbu iedarbība uz mīmikas grumbām (“botox-like” efekts).
• Narigenīna derivāts: novērš ādas apsārtumu un neļauj tam atkārtoti aktivizēties.
• Silanols ar Vitamīnu C: pretgrumbu antioksidants, melanīna veidošanās inhibitors. Stimulē dabīgā kolagēna veidošanās un uzlabo ādas elastību.
• Prebiotiķi līdzsvaro ādas mikrobiomu un stimulē dabisko ādas atjaunošanās.
• Probiotisks melnās tējas ekstrakts: izgaismo, uzlabo elastību, “lipo-filling” efekts.
• Centella ekstrakts, Hialuronskābe, jūras Kolagēns, Keramīdi, Pantenols, Bisabolols, Vitamīns Ε, Betaīns, Trehaloze, Adatenes ekstrakts, Žožoba eļļa, mitrinošs Polisaharīds (Biosaccharide Gum-1), Glicerīns, Alantoīns.

Sejas serums

Jutīgai, sausai ādai ar tieksmi uz apsārtumu.
> Nomierinošs, mitrinošs, atsvaidzinošs serums-emulsija ar vieglu tekstūru.
> Ātri absorbējošā, barojoša formula ar pretgrumbu, mitrinošām, nomierinošām aktīvām sastāv­da­ļām un atjaunojošo Centella ekstraktu.
> Nomierina un padara ādu maigu.
> Palīdz stimulēt dabīgā kolagēna ražošanu, uzlabojot ādas šūnu apjomu. Palielinās ādas elastība, iz­tei­kts “lipo-filling” efekts.
> Palīdz izlīdzināt grumbas un mīmikas grumbiņas (“botox-like” efekts).
> Izlīdzina sejas toni, mazina patstāvīgu vai ilgstošu apsārtumu, padarot ādu starojošu, izlīdzinot tās toni.
> Līdzsvaro un atjauno ādas mikrobiomu.
> Nekomedonisks. Piemērots arī kombinētai ādai.
> Nesatur smaržvielas. Dermatoloģiski testēts uz jutīgām ādām.
> Lietot ikdienā, no rīta un vakarā uz tīras ādas. Ideāli piemērots lietošanai zem Sensitive maskas vai krēma.

Sensitive Skin Care līnijas profesionālās lietošanas soļi

Rekomendējams biežums: 6 procedūras // 2-3 reizes nedēļā vai pēc nepieciešamības.

 1. Notīrīt sejas ādu ar 1-soļa micelāro ūdeni jutīgai ādai MICELLAR CLEANSING WATER. Notīrīt ādu ap acīm, iz­mantojot kosmētikas noņēmēju EYE MAKEUP REMOVER (ideāli piemērots ūdens noturīgas kosmētikas vai lūpu krā­sas notīrīšanai). Ja apstrādājat īpaši jūtīgu ādu, tad izmantojiet EYE MAKEUP REMOVER visas sejas un kakla zo­nas attīrīšanai. Ja ādas stāvoklis atļauj, tad 1 reizi nedēļā var izmantot maigu masku-eksfoliātoru EXFOLIATING MASK with PAPAYA. Lietot nomierinošu losjonu LOTION AZULENE ādas tonizēšanai un nomierināšanai.
 2. Viegli iemasēt serumu SENSITIVE SKIN CARE SERUM sejas, acu kontūras un kakla / dekoltē zonās līdz tas abso­r­bējās. Seruma efektivitāti iespējams uzlabot lietojot ultraskaņas ierīci YELLOW ROSE LED LIGHT & ULTRASONIC DEVICE. Sāciet ar “zilo gaismu” (465nm) un turpiniet ar sarkano (630nm), kopumā sejai un kakla zonai veltot 10-15 min. Sarkanā gaisma palīdzēs atjaunot epidermālo slāni, zilā gaisma veiks antibakteriālu aizsardzību. Ja vē­la­ties lietot Ul, tad jums iepriekš jānosaka ādas panesamība, maksimāli lietojot to 3-5 min.
 3. Turpināt procedūru, uzklājot krēmu SENSITIVE SKIN CARE CREAM uz sejas un kakla zonas, viegli iemasējot to 5-8 minūtes ilgi (atkarībā no ādas jutīguma). Izmantot vieglās limfātiskās drenāžas masāžas kustības.
 4. Uzklāt masku SENSITIVE SKIN CARE MASK viegli iemasējot to sejas un kakla ādā, atstājot plānu kārtu iedar­bo­ties 15-20 min. Nomazgāt masku ar ūdeni un tonizēt ādu ar losjonu LOTION AZULENE.

Rezultātu uzlabošanai, iespējams lietot algināta peel-off masku virs SENSITIVE SKIN CARE maskas. Viegli iemasēt SENSITIVE SKIN CARE masku āda, līdz tā gandrīz absorbējās (šis solis ir svarīgs, lai nodrošinātu algināta maskas vie­g­lāku noņemšanu). Pārklāt ar algināta peel-off masku un noturēt to 20 min. Rekomendējamās algināta mas­kas jutīgām ādām:

 1. a) COLLAGEN MODELLING FACE MASK: elastības uzlabošana / pretnovecošanās / mitrināšana / atjaunošana.
 2. b) ALGIN MASK: mitrināšana / apsārtuma mazināšana/ nomierināšana.

Aļgināta maskas sagatavošana: bļodā sajaukt 25g maskas pūdera ar 50ml ūdens. Sajaukt līdz izveidojās viendabīga pasta. Aļgināta maskas sniedz tūlītēju nomierinošu un atsvaidzinošu efektu, tajā pašā laikā, pastiprina SENSITIVE SKIN CARE līnijas aktīvo sastāvdaļu absorbciju. Pēc 15-20 mi­nū­tēm noņemt masku vienā gabalā. Notīrīt iespējamās maskas paliekas ar MICELLAR CLEANSING WATER. Lietot LOTION AZULENE ādas tonizēšanai un nomierināšanai.

 1. SENSITIVE SKIN CARE procedūras nobeigumā, vieglām masāžas kustībām iemasēt serumu SENSITIVE SKIN CARE SERUM un tad uzklāt krēmu SENSITIVE SKIN CARE CREAM. Dienas laikā ieteicams lietot Yellow Rose saules aizsarglīnijas produktus.

Produkti mājas lietošanai:

 • MICELLAR CLEANSING WATER for Sensitive skin
 • SENSITIVE SKIN CARE SERUM – lietot ikdienā, no rīta un vakarā
 • SENSITIVE SKIN CARE CREAM – lietot ikdienā, no rīta un vakarā
 • SENSITIVE SKIN CARE MASK – lietot 2-3 reizes nedēļā, vai pēc nepieciešamības