PREČU PIEGĀDES UN ATGRIEŠANAS NOTEIKUMI  


Internetveikala ofisa darba laiks:

  • Pirmdien-Ceturtdien: 9:00 – 17:00
  • Piektdien: 9:00 – 16:00
  • Brīvdienās un svētku dienās: VEIKALS SLĒGTS

 SAMAKSĀT PAR PIRKUMU?
Par precēm un piegādes izmaksām klients var norēķināties:

  • Izmantojot Paysera aplikāciju, par pasūtījumu varat norēķināties uzreiz pie pirkuma veikšanas
  • Ja izvēlaties norēķināties ar skaidru naudu kasē vai savu norēķina karti, tad varat to izdarīt mūsu veikalā Rīgā, Ģertrūdes 51-1 (zvans pie durvīm).

Kā arī varēsiet apskatīt internet-veikalā noskatīto preci uz vietas realitātē, mūsu Veikalā. Darba laiks no 9-17:00, pktd līdz 16:00. brīvd. –slēgts. Pie pasūtījuma veikšanas klienta pienākums ir aizpildīt Reģistrācijas lapu, informējot mūs par vēlamo piegādes adresi, rūpīgi aizpildot visus nepieciešamos ‘’laukus’’:
*Piegādes adresei jābūt iespējami detalizētai. Jānorāda visu vajadzīgo papildinformāciju, piemēram, durvju kodu, lai kurjers varētu veikt piegādi solītajā laikā. Ja adrese ir nepareiza vai neprecīza, piegādes laiks var tikt pagarināts.
*Ja kādu apstākļu dēļ neatbildēsiet uz kurjera vairākiem (maksimāli 3) zvaniem, preces saņemšanas laiks var tikt pagarināts.
*Noteikti pārliecinieties, vai norādījāt pareizu tālruņa numuru.
*Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti.

Klientam ir iespēja izvēlēties kā saņemt preci
1) izņemt preci mūsu internetveikala ofisā Rīgā, Ģertrūdes 51-1
2) izmantot Soneil Studio kurjeru
3) izmantot DPD kurjeru vai norādot vēlamo DPD pakomāta skapi.

***Piegāde tiek nodrošināta visā Latvijas teritorijā, kā arī, ārpus tās (par piegādes izmaksām ārpus Latvijas, lūgums sazinieties ar Soneil Studio klientu servisu).

PASŪTĪJUMA IZPILDES TERMIŅI

Pasūtījumi, kas veikti darba dienās no 9:00 – 16:00, tiek piegādāti uz norādīto adresi 1-3 darba dienu laikā (no apmaksas brīža). Pasūtījumi, kas veikti ārpus veikala darba laika (kā arī, brīvdienas un svētku dienas), tiek apstrādāti nākamajā darba dienā un tiek piegādāti uz norādīto adresi 1-3 darba dienu laikā (no apmaksas brīža).

PREČU PIEGĀDES IZMAKSAS Soneil Studio piedāvā Bezmaksas piegādi visā Latvijā pasūtījumiem virs 50 eur!

  • Piegāde ar DPD pakomātu (Latvijas teritorijā) – 2,90 EUR / Piegāde pasūtījumiem virs 50 EUR – Bezmaksas
  • Piegāde ar DPD kurjeru (Latvijas teritorijā) – cena atkarīga no svara un paciņas izmēriem (cenu var precizēt sazinoties ar Soneil Studio klientu servisu).
  • Piegāde ārpus Latvijas – cena atkarīga no svara un paciņas izmēriem (cenu var precizēt sazinoties ar Soneil Studio klientu servisu).
  • Pasūtījumus var izņemt Soneil Studio veikalā Ģertrūdes ielā 51, Rīga, darba dienās no 09:00-17:00 / piektdienās no 09:00-16:00.

PREČU ATGRIEŠANA

Jums ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās pa pastu. Precei un preces orģinālajam iepakojumam jābūt nelietotam, neatvērtam un nesabojātam. Tam jāatbilst preces sākotnējam izskatam. Atpakaļ sūtīšanas izmaksas sedz klients. Pēc preču saņemšanas mēs atgriezīsim naudu Jūsu kontā – parasti tas notiek 7 darba dienu laikā kopš preces saņemšanas mūsu noliktavā, taču dažos gadījumos pārskaitījumi starp bankām var aizņemt līdz 14 darba  dienām. Precei jābūt iepakotai, lai tā atpakaļ sūtīšanas laikā netiktu sasista, bojāta. Kopā ar preci jāatsūta izdrukāts preču pasūtījuma apstiprinājums. Tas jāievieto sūtījuma iepakojuma iekšpusē. Izmaksas par preces sūtīšanu atpakaļ sedz KLIENTS.

Ja klienta pasūtījums vēl nav piegādāts, kā rīkoties? 

Parasti pasūtījums tiek piegādāts 1-3 darbadienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas un apstrādes. Tomēr ja 5 darbadienu laikā neesat saņēmis savu pasūtījumu, lūgums sazinieties ar mūsu klientu servisu darba dienās +371 67298389.

Kā klients var pārbaudīt savu pasūtījumu?

Ielogojaties savā profilā un ejiet uz sadaļu “Pasūtījumu vēsture”, lai apskatītos pasūtījuma statusu.

Bojātu produktu atgriešana:

Ja esi saņēmis bojātu produktu, kura bojājums ir noticis fabrikas iepakošanas procesā, tā sauktais ’’slēptais bojājums’’ lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu: info@soneilstudio.lv, vai zvani uz internetveikala ofisu norādītajā darba laikā +371 67298389.