SEJAI

Inovatīva atmosfēras spiediena aukstās plazmas ierīce

Inovatīva atmosfēras spiediena aukstās plazmas ierīce Dr. Platon

Inovatīva atmosfēras spiediena aukstās plazmas ierīce Dr. Platon ir jebkuras estētiskās pro­ce­dū­ras pirmais solis (uzreiz pēc ādas attīrīšanas). Profesionālā aukstās plazmas ierīce Dr. Platon izmanto revo­lu­cio­­nāru Plasma Shower tehnoloģiju, lai uz ādas virsmu ie­dar­bo­tos ar aukstu atmos­fēras plazmu.

Inovatīva atmosfēras spiediena aukstās plazmas ierīce sniedz procedūra bez kontrindikācijām, sāpēm, diskomforta un bez reha­­bi­litācijas perioda. Acīmredzams, ātrs un iespaidīgs rezul­tā­ts jau pēc 1 procedūras! Ar jaudīgu plazmas izvadi: 7,200 ~ 8,800 Vp-p.

ANTI-AGING
Plazma sterilizē, stimulē ādas reģenerāciju un atbrīvo no atmirušām šūnām, stip­ri­na ādas imūn­sis­tēmu un epi­dermas barjeru, uzlabo starpšūnu komunikāciju un uz laiku pa­lielina epidermas caurlaidību. Tāpēc katrā se­jas kopšanas procedūrā visiem ādas tipiem bū­tu jāiekļauj plazma kā pirmais solis (uz sausas ādas, pēc sā­kot­nējās attīrīšanas un pirms pīlinga). Plazma pastiprina pīlinga iedarbību un uzlabo aktīvo vielu absor­b­ciju ādā, lai uzlabotu to iedarbību.
PROBLEMĀTISKA UN KAIRINĀTA ĀDA
Aukstās plazmas oksidatīvam stresam ir antioksidatīva ietekme uz ādas imūnsistēmu, ma­zi­not hro­niskās ādas slimības, piemēram, psoriāze, atopisks dermatīts, ekzēma, seboreja (izpau­žas kā iekaisums), kai­ri­nā­ta, de­hi­drē­­ta un raupja āda. Pētījumos pierādīts 40% iekaisuma samazinājums jau pēc 1 procedūras.
BAKTERICĪDA, PRETSĒNĪŠU IEDARBĪBA
Elektriskais spriegums starp plazmas brī­vi lā­dē­tām da­ļām (elektroni un joni) izraisa šūnu mem­brā­­nu sab­ru­ku­mu, paātrina ādas šūnu paš­iz­nīci­nā­­ša­nās mehā­nis­mu un izraisa šūnu dalī­šanos. DNS nodarī­tie bojājumi faktiski ra­da “de­zin­fek­ci­jas” procesu – baktēriju un sē­nī­­šu iznī­cinā­ša­nu, iekai­sušu šūnu un citu bo­jā­tu šūnu paš­iznī­ci­nāša­nos. Šis process arī pa­­au­gstina brī­vo iekšejo šūnu skā­bekļa līmeni.
ŠŪNU REĢENERĀCIJA
Plazmas terapija stimulē ādas šūnu reģenerāciju, tādēļ notiek izteikta pretnovecošanās terapija. Plazmas priekšrocības:
  • Izraisa bazālo šūnu sadalīšanos.
  • Atjauno epidermu – veicina proteīna un kolagēna ražošanu.
  • Stimulē jaunu asinsvadu veidošanos, tādējādi palīdz dziedēt brūces.
ĀDAS BALINĀŠANA
Plazmas terapija ir īpaši efektīva pigmentācijai, zem kuras notiek iekaisuma process. Sa­ma­zinot iekaisumu, plazma samazina arī hemoglobīna līmeni ap pigmentplankumu, tādējādi to sama­zinot. Plazma arī palielina epidermas caurlaidību, kas ļauj efektīvi ie­vadīt aktīvās vielas ādā, piemēram, ādas izgaismojošus līdzekļus un vielas, kas līdzs­va­ro un uzlabo ādas funkcijas.
ACNE
Pacientiem ar taukainu ādu un pinnēm (tostarp akni, papulām un pustulām) plazma ļoti efektīvi iznīcina P. acne baktērijas, ātri samazina ādas iekaisumu, nomierina ādu un novērš pinnes atkārtošanos, līdzsvarojot ādas funkcijas un sebuma veidošanos.

KAS IR PLAZMA?

Plazma ir viens no četriem matērijas pamatstāvokļiem (kopā ar cieto, šķidro un gāzveida). Tā sastāv no joniem – atomi, kuriem ir atdalīti daži no orbitālajiem elektroniem, un brīvajiem elektroniem.

Plazmu var mākslīgi radīt, uzkarsējot neitrālu gāzi vai pakļaujot to spēcīgam elektromagnētiskajam laukam. Skābekļa un slāpekļa (galvenās gāzes, kas ir gaisā ap mums) plazmai ir liela terapeitiska ietekme uz ādas šūnām DNS līmenī.

Inovatīva atmosfēras spiediena aukstās plazmas ierīce pieejama arī BEZPROCENTU LĪZINGĀ!

Vairāk inforācijas pa T.: +371 292 62 068

Oficiālais DB SkinTech Innovation izplatītājs Latvijā: Soneil Studio SIA, Ģertrūdes iela 51, Rīga. T: +371 29262068; www.soneilstudio.lv