SEJAI

Bezinjekciju mezoterapijas kokteiļi ar ZELTA balvu

Mezokokteiļi bezinjekciju mikronīdelingam un elektroporācijai – ir ZELTA balvas iegūvēji Aesthetic Awards 2022 konkursā, nominācijā “Non Injectable Face Mesotherapy”.

Yellow Rose bezinjekciju mezoterapijas kokteiļi:

  • Aktīvi serumi bezinjekciju mezoterapijai (bez konservantiem).
  • Augsta aktīvo sastāvdaļu koncentrācija ātram un ilgstošam rezultātam.
  • Īpaši izstrādāta formula maksimālai absorbcijai un efektivitātei.
  • Lietojami ar Ultraskaņu, Elektroporāciju, Derma-Pen, Derma-Roller.
  • Dermatoloģiski testēti.
  • Klīniski pierādīta efektivitāte.

1. solis EKSFOLIĀCIJA: AHAS FRUIT ACIDS SERUM (10%) 1 ampula / 3ml

Eksfoliējošs serums ar augļskābēm (glikolskābi, pienskābi, vīnskābi, ābolskābi un citronskābi) 10% koncentrācijā. Sastāvs: augļu ekstrakti (ābolu, ananāsu, citronu, papaijas, kivi), augu ekstrakti (burkānu, gurķu un kliņģerīšu), alvejas, silanols ar vitamīnu C – spēcīgs antioksidants, aktivizē kolagēna veidošanos, piešķir epidermai mirdzumu un mirdzumu), kviešu proteīni, alantoīns un īpašs nomierinošs maisījums ar pantenolu, gliciretīnskābi un Urea.


Serums ar augstu 10% Niacinamīda koncentrāciju. Niacinamīds (pazīstams arī kā vitamīns B3) ir unikāla sastāvdaļa, kas sniedz ādai daudz priekšrocību: sašaurina poras, uzlabo ādas tekstūru, cīnās ar diskolorāciju un nevienmerīgu ādas toni, vienlaikus veicinot dabīgā kolagēna sintēzi, kas izlīdzina grumbas un mīmikas grumbiņas. Tam piemīt arī pretiekaisuma iedarbība un tas stiprina epidermas barjeru, uzlabojot kopējo ādas stāvokli un izskatu. Satur arī: hialuronskābi (ar augstu olekulāro masu), trehalozi un betaīnu.

Pretgrumbu kokteilis ar botox-like un retinol-like iedarbību. Satur: palmitoil tripeptīds-1, palmitoil tetrapeptīds-7 un palmitoil tripeptīds-38 (matrixyl 3000 un matrixyl sinte’6): Šie oligopeptidi aktivizē dabisko kolagēna, hialuronskābes, laminīna un fibronektīna ražošanu fibroblastos (retinola efekts). Tiek izlīdzinātas grumbas un uzlabota ādas elastība. Acetilheksapeptīds-8 un pentapeptīds-18 (Argirelox): aktīvie oligopeptidi, kas cīnās pret grumbiņām, dabiskā veidā samazinot muskuļu kontrakcijas (efekts līdzīgs botoksam). Palīdz arī paildzināt īstā botoksa procedūru rezultātus. Satur arī: hialuronskābi ar augstu molekulmasu, jūras elastīnu, mitrinošu polisaharīdu (BioSaccharide Gum), alantoīnu, pantenolu, trehalozi un betaīnu.

Sejas tvirtumu piešķirošs kokteilis, kas nodrošina gan tūlītēju (flash-lifting), gan ilgstošu liftinga efektu. Sastāvā ir nostiprinošs un tonizējošs homotaurīns (jūras aļģu aminoskābe, analogs taurīnam) un kalcija atvasinājums, aktīvi oligopeptidi ar ilgstošu nostiprinošu un pretnovecošanas iedarbību (heksapeptīds-10, tripeptīds-2 un tetrapeptīds-2), nostiprinošs augu izcelsmes ciklodekstrīns un minerālvielas (Zn, Cu un Mg), kas aktivizē dabisko ādas šūnu vielmaiņu. Silanols ar mannuronskābi: organiskā silīcija (dabisks saistaudu veidojošais elements) un mannuronskābes (iegūta no brūnaļģēm) komplekss. Dziļi mitrinošs ar nomierinošām un pretiekaisuma īpašībām, kas nostiprina un uzlabo elastību. Satur arī: lielmolekulāro hialuronskābi, jūras kolagēnu, jūras elastīnu, mitrinošo polisaharīdu, alantoīnu, pantenolu, trehalozi un betaīnu.

Spēcīgs antioksidants, barojošs un tonizējošs multivitamīnu kokteilis, satur resveratrolu un minerālvielas. Sastāvs: spēcīgs antioksidants rezveratrols, vitamīns A (ādas atjaunošana), vitamīns E (antioksidants), vitamīns C (antioksidants, balināšanai un kolagēna veidošanās aktivizēšanai), provitamīns B5 (nomierinošs), niacīnamīds/vitamīns B3 (pretnovecošanās, mitrinošs un nomierinošs), vitamīni B1, B6 un B12 (tonizējoša, barojoša, mitrinoša iedarbība) un minerālvielas (Zn, Cu un Mg), kas aktivizē ādas šūnu vielmaiņu. Sastāvā arī: hialuronskābe ar augstu molekulmasu, jūras elastīns, mitrinošs polisaharīds (BioSaccharide Gum), alantoīns, pantenols, trehalozes un betaīns.

Mitrinošs, pretgrumbu kokteilis ar ļoti zemas molekulmasas hialuronskābi. Tā aiztur TEWL (Trans Epidermal Water Loss), saglabājot epidermu mitrinātu, gludu un stingru. Satur arī: lielmolekulāro hialuronskābi, jūras elastīnu, mitrinošo polisaharīdu (BioSaccharide Gum), alantoīnu, pantenolu, trehalozi un betaīnu.

Ļoti aktīvs kokteilis ar hialuronskābes un jūras kolagēna mikrosfērām (grumbu aizpildītāji). Lietojot kopā ar citiem mezokokteiļiem, šis ir jālieto pirmais. Mikrosfēras iekļūst grumbiņās, kur tās absorbē TEWL (Trans Epidermal Water Loss), palielina apjomu (10-20 reizēs) un aizpilda grumbas no iekšpuses. Apjoma palielināšanās ilgst aptuveni 8 stundas. Pēc tam kolagēns un hialurons paliek epidermā, nodrošinot ilgstošu mitrināšanu. Satur arī: keramīdus.

Augsti koncentrēts vitamīna C kokteilis ar antioksidantu un balinošu iedarbību.Vitamīns C ir viens no spēcīgākajiem antioksidantiem un vienlaikus ir iesaistīts dabiskajā kolagēna ražošanas procesā. Turklāt tas samazina melanīna veidošanos, kavējot tirozināzes darbību. Sastāvā arī: hialuronskābi ar augstu molekulmasu, jūras elastīnu, mitrinošo polisaharīdu (BioSaccharide Gum), alantoīnu, pantenolu, trehalozi un betaīnu.

Aktīvs kokteilis ar 5 balinošām sastāvdaļām. Biomimētiskais balināšanas oligopeptīds, iekapsulēts liposomās. Tas palīdz samazināt melanīna sintēzi, inhibējot MITF, TRP-1, TRP-2 proteīnus un tirozināzi. Hidroksifenoksi propionskābe, kas saistās ar esošo melanīnu, padarot to neaktīvu. Satsuma mandarīna (Citrus Unshiu) ekstrakts samazina melanīna veidošanos, inhibējot fermentu tirozināzi. Rabdosia rubescens un Siegesbeckia orientalis aktīvais maisījums iedarbojas pret ādas hromoforu grupām. Aizsargā kolagēnu no noārdīšanās (kolagēna noārdīšanās padara epidermu plānāku un sāk veidoties diskolorācija), samazina melanīna un hemoglobīna daudzumu. Vitamīna C stabila forma (3-O-etil-askorbīnskābe), samazina melanīna veidošanos, ietekmējot tirozināzi un TRP2. Sastāvā arī: hialuronskābe ar augstu molekulmasu, jūras elastīns, mitrinošs polisaharīds (BioSaccharide Gum), alantoīns, pantenols, trehaloze un betaīns.